Один отзыв

WP_Cloudy
  • masherN пишет:

    Я як же думка податкової
    Який порядок обліку вартості ТМЦ, отриманих як внесок до статутного фонду платника податку, та чи враховується їх вартість у складі витрат у разі продажу таких ТМЦ?
    Коротка відповідь : Операція з внесення ТМЦ до статутного фонду платника податку є прямою інвестицією, а не придбанням таких ТМЦ, тобто при обчисленні об’єкта оподаткування платник податку, який отримав ТМЦ як внесок до статутного фонду, не враховує вартість таких ТМЦ як у складі доходу при отриманні, так і у складі витрат при їх продажу.
    Повна відповідь : Відповідно до пп.14.1.81 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-V (далі – ПКУ) прямі інвестиції – це господарські операції, що передбачають внесення коштів або майна в обмін на корпоративні права, емітовані юридичною особою при їх розміщенні такою особою. Згідно з пп.136.1.3 п.136.1 ст.136 ПКУ для визначення об’єкта оподаткування не враховуються суми коштів або вартість майна, що надходять платнику податку у вигляді прямих інвестицій або реінвестицій у корпоративні права, емітовані таким платником податку. Виходячи з викладеного, операція з внесення товарно-матеріальних цінностей (далі – ТМЦ) до статутного фонду платника податку є прямою інвестицією, а не придбанням таких ТМЦ, тобто при обчисленні об’єкта оподаткування платник податку, який отримав ТМЦ як внесок до статутного фонду, не враховує вартість таких ТМЦ як у складі доходу при отриманні, так і у складі витрат при їх продажу.

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.

Украина онлайн