• 03Oct

  НА Веб-сайті ДФС розміщено  проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (нова форма 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку». В цьому буде відображаться Інформація про суми утриманого податку на доходи фізичних осіб з процентів та військовий збір в окремому розділі Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку.

  Так, у Розділі ІІ “Оподаткування процентів та військовий збір” ф. № 1ДФ відображатиметься:

  –  у рядку “Оподаткування процентів” загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб та загальна сума перерахованого до бюджету податку на доходи фізичних осіб відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані доходи у вигляді процентів, не зазначаються;

  –  у рядку “Військовий збір” загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

  Щоб виправити помилки звітності, розроблено окремі рядки

  д ля вилучення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку “Оподаткування процентів – виключення**” потрібно буде повторювати всі графи помилкового рядка, а в рядку “Оподаткування процентів” відображати правильну інформацію.

  – для вилучення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку “Військовий збір – виключення***” потрібно буде повторювати всі графи помилкового рядка, а в рядку “Військовий збір” відображати правильну інформацію.

  Автор: admin, 6:23 am

  Метки: , , , ,

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.

Украина онлайн