• 04Nov

    Система відеоспостереження дає інформацію про те, що відбувається під час Вашої відсутності у Вас вдома. Чим займається домашній персонал, хто підходив до Вашої, припаркованій біля будинку, машині і вивчав її? Хто підходив до дверей Вашої квартири, коли Вас не було вдома, коли повернулася додому Ваша дитина і хто до неї приходив в гості. Існують різні типи відеосистем: для відеостеження в заміському будинку, для офісів і магазинів, відео няня для діток, відеодомофони, камери для встановлення в будинках і квартирах а також зовнішнє спостереження.

    У великих приміщеннях, супермаркетах, державних установах, ресторанах, нічних клубах встановлюють відеосистеми професіонали. Такі системи відеостеження повинні бути високої якості, підібрані спеціально під особливості приміщення з огляду на всі нюанси. Вони повинні володіти всіма необхідними функціями. Відеоспостереження на вулиці встановлюється по периметру території, що охороняється і на входах і виходах для того що б запобігати проникненню сторонніх осіб. Зовнішні камери встановлюються в термо-кожухах, які включають підігрів в холодну пору року і захищають від вологи. Так само є камери, з інфо-червоним підсвічуванням які знімають в нічний час, при поганому освітленні або при поганій видимості. Ці всі моменти враховуються фахівцем, перед тим як встановити Вам відеосистему внутрішнього або зовнішнього відеоспостереження.

    Системи відеоспостереження дають багато переваг. Ви можете простежити прохідність, якоїсь вулиці або певної ділянки дороги. Ви зможете знати про те хто, в який час заїжджає і виїжджає з території, що охороняється. Простежити за тим, в який час приходять і йдуть співробітники, наприклад під час відсутності керівництва. Кілька відеокамер і всю територію може переглядати один співробітник охорони з спостережного пункту. А так же маючи код доступу Ви зможете підключитися до системи відеоспостереження та переглядати відео, в даний час, перебуваючи віддалено в будь-який зручний для Вас час. Це дуже зручно для керівників, які не можуть постійно перебувати на місці або, перебуваючи у відпустці, Ви можете теж глянути як там справи у Ваших підлеглих. Часто відеокамери відлякують сторонніх осіб, від проникнення на територію або в приміщення. І є стримуючим фактором від крадіжок або порушення робочої дисципліни. Сучасна система відеоспостереження це не перевага, це необхідність.

    Автор: admin, 12:33 pm

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.

Украина онлайн